Кошик
558 відгуків
Family Land | трендовые куклы для детей
+380953136877
+380973610477
+380953136877

Будиночок L. O. L. Surprise з 85 сюрпризами!

Будиночок L. O. L. Surprise з 85 сюрпризами!

Меганабор Модний особняк ЛОЛ має інтерактивні функції, включаючи робочий ліфт, світло і звуки на трьох поверхах; реальний басейн, спа і пісочниця.

Плюс ексклюзивна сім'я Лол Сюрприз! (лялька L. O. L. Surprise!, сестричка, вихованець).

Та вантажівка (вантажівка просто картонний... в ньому меблі та сюрпризи) та меблі для того, щоб в домі було затишно!

У світі, де діти керують усім, маленькі рокери повстають проти часу сну і хочуть лягати пізніше, а домашні тварини стають президентами класів з "безкоштовними піцами по п'ятницях"! У цьому світі вся робота — це гра, і ніщо не нудно, тому що все трохи дивно і обурливо!

Отже, сьогодні день переїзду! Розпакуйте 85+ сюрпризів, щоб з комфортом розмістити в будинку включених в набір ексклюзивних героїв сім'ї L. O. L.

Зовнішній дворик включає в себе справжній басейн для прохолодних купань, джакузі для тих, хто хоче поніжитися в теплій воді і пісочницю для вихованця L. O. L сюрприз!

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший поверх включає в себе вітальню з цієї робочої лампою і кухню зі столом, стільцями і холодильником.

На 2-му поверсі знаходяться спальня і ванна кімната. У спальні встановлені двоярусні ліжка та колиска. У ванній кімнаті є туалет, видає звуки змиву, ванна з фіолетовим душем.

Масивна вбиральня на 3-му поверсі включає в себе модну стійку з вішалками для всіх нарядів ваших ляльок і туалетний столик з робочими ящиками для зберігання!

Ляльки можуть піднятися по гвинтових сходах на дах, де є вертолітний майданчик та внутрішній дворик, який змінюється день у день!